clariti® 1 day toric

Torik kontakt lenste dünya lider CooperVision® ‘dan  clariti® 1 day toric kontakt lensleri. Sağlık bilinciyle hareket eden astigmatlılar için iyi hissetmeyi sağlayacak uygun maliyetli, yüksek performanslı bir kontakt lenstir.

clariti 1 day toric ile göz sağlığının desteklendiğinden emin olunur, çünkü her bir lens günlük olarak değiştirilir. Lensler dâhili bir UV engelleyiciye* sahiptir ve gözlerin ihtiyaç duyduğu oksijenin %100'ünü sağlayan sağlıklı bir lens malzemesinden yapılmıştır. † ‡1 clariti® 1 day toric kontakt lensleri kullanılırken, mükemmel görüşün2, güvenilir sabitliğin ve rahat bir lens takma deneyiminin tadı çıkarılır.

Seveceğiniz özellikler

CooperVision® toric tasarım, güvenebilir bir biçimde sabit uyum sağlar.

Yüksek nefes alabilirliğe sahip yumuşak silikon hidrojel lens malzemesi, gözleri sağlıklı ve beyaz tutmaya yardımcı olur.‡1

WetLoc® Teknolojisi ve yüksek su içeriği, kontakt lenslerin nemli kalmasına yardımcı olur ve gün boyu mükemmel konforu destekler.

UV engelleyici gözleri ultraviyole ışınlarına karşı korur ve göz sağlığını desteklemeye yardımcı olur.*

Günlük Lensler: Size Göre mi?
Torik Kontakt Lensler: Bilmeniz Gerekenler

* Uyarı: UV emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici göz koruyucuların yerini tutmaz, çünkü gözü ve çevresini tamamen örtmezler. Hastalar belirtilen şekilde UV emici göz koruyucusu kullanmaya devam etmelidir.

Günlük kullanım sırasında.

Hidrojel malzemelere göre daha yüksek oksijen geçirgenliği ile silikon hidrojel kontakt lensler, lens kullanımı sırasında hipoksiyle ilgili belirti ve semptomları en aza indirir veya ortadan kaldırır.

Referanslar:

1. Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.

2. Dosyadaki CVI verileri, 2018. Birleşik Krallık’ta clariti 1 day toric ile klinik performans çalışması, n=37. Yüksek kontrastlı Görüş Keskinliği (Visual Activity-VA).