CooperVision'da, ödül programlarımızı küresel performansı artırırken bölgesel olarak duyarlı olacak şekilde tasarlıyoruz.

Maaşlar rekabetçidir ve her yıl performansa göre ödeme kültürü ile gözden geçirilir, bu da hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olmak için bu ekstra mesafeye gidenlere yönelik ekstra ödüller olabileceği anlamına gelir.

Bazı rollerde, işletme genelinde mevcut isteğe bağlı ikramiye ve teşvik programlarına katılma şansına da mevcut ve bu da söz konusu çalışanlara CooperVision'ın sürmekte olan başarısından daha fazla yararlanma fırsatı verir.

Her çalışanın CooperVision'ın sürmekte olan başarısında kendi rolünü oynadığını ve hiçbir çalışanın aynı olmadığını anlıyoruz. Bu nedenle, küresel ödül programlarımızın aşağıdakiler de dâhil olmak üzere bir dizi fayda sağladığından emin olmak için çalışıyoruz:

  • Parasal ve parasal olmayan ödüller
  • Eğitim ve daha geniş destek

CooperVision, çalışanlarımızın hem iş yerinin içinde hem de dışında, hem çalışma kariyerleri sırasında hem de emeklilik döneminde, kişisel finansal, fiziksel ve zihinsel iyiliğini güçlendirmeye kendini adamıştır.