Hermes Creative Awards

3 ayda bir yayınlanan CooperVision'ın Pulse dergisi, göz uzmanlarına iş yönetimi ve pazarlama alanında yardımcı olmak için hazırlanmaktadır. Yakın zamanda, yarataıcı profesyoneller arasında  her yıl  uluslararası düzenlenen yarışma ile Hermes Creative Award ödülünü kazanmıştır.

Silmo d’Or best product award with MyDay™

CooperVision yeni piyasaya sürülen MyDay™ günlük kullan-at lensi için Silmo d’Or ödülünü kazandı. Bu mükafat, Paris'te optik/göz aksesuarları sektörü çalışanları için düzenlenen SILMO dünya optik fuarı ve esasları ticaret sergisinin bir parçası olarak 20. ödül töreni sırasında 26 Eylül 2013 perşembe günü ilan edildi.

Contact Lens Product of the Year

Birmingham, İngiltere'deki prestijli 2013 Optisyen Ödüllerinde, CooperVision'ın Proclear 1 günlük kontakt lensi, "Yılın Kontakt Lens Ürünü" ödülünü aldı.

2012 & 2010 Best Companies for Leaders

Şirketimiz, The Cooper Companies; Chief Executive Magazine dergisi ve Chally Group Worldwide tarafından hazırlanan "Liderler için En İyi 40 Firma" listesine girdi. Bu çalışma, gerek en üst düzeydeki oturmuş liderler gerekse kurumun içindeki gelişimsel programlama ve akıl hocalığı ile etkili liderliği dikkate almaktadır. 

2012 & 2011 Healthiest Employers in the Bay Area

Şirketimiz, The Cooper Companies; San Francisco Business Times ve Silicon Valley/San Jose Business Journal dergisi tarafından "Körfez Alanında En Sağlıklı İşverenler" arasında üst sıralarda seçildi. Bu ünvan, kurumsal refah programlarında innovasyon ve liderlik sergileyen firmalara verilmektedir.

2012-2010 Top Workplaces in the Bay Area

Şirketimiz, The Cooper Companies ayrıca Bay Area News Group tarafından "Körfez Alanında Çalışılacak En İyi İşyerleri"nden biri olarak gösterildi. Bu sıralama, San Francisco Körfezi Alanında bir milyondan fazla çalışan ile yapılan anketlere dayanmaktadır.

2012 REBRAND 100® Global Award

REBRAND 100® Sekizinci Yıllık Küresel Ödüllerinde firmamız, küresel bir stratejik marka oluşturma şirketi olan Siegel+Gale üzerinden markanın yeniden konumlandırılması alanında mükemmelliğinden ötürü "Best of" ödülü kazandı. Kendi türünde dünyadaki ilk ve en üst düzey tanınma REBRAND 100®'dür.

OCAK 2011

Avustralya Optik Dağıtıcıları ve Üreticileri Birliği (ODMA) Biofinity Torik lenslerimizi kontakt lensler kategorisinde birincilikle ödüllendirdi.

2011 Best Factory Awards

CooperVision, Cranfield İşletme Fakültesi ve Works Management dergisinin ortaklaşa düzenlediği 2011 En İyi Fabrika Ödüllerinde, "İnnovasyon Ödülü"ne layık görüldü.