Biofinity® Energys

Yoğun günlerinizde düzenli olarak dijital cihazlar ve ekran dışı etkinlikler arasında odak değiştiriyorsanız, CooperVision® Biofinity Energys® kontakt lenslere geçin. Üstün konfor, nefes alabilirlik ve mükemmel görsel performans arasında dikkate değer bir denge sağlarlar. Ve bunlar dünyanın günümüz dijital yaşam tarzlarına ayak uydurmak için özel olarak geliştirilmiş bir CooperVision® teknolojisi olan Digital Zone Optics® lensleri ile tasarlanmış tek kontakt lensleridir. Biofinity Energys lenslerde de dijital cihaz kullanımıyla oluşabilecek göz kuruluğunu en aza indirmeye yardımcı olan ve gün boyu gözlerinizi olağanüstü rahat tutan Aquaform® Teknolojisi bulunur.

Seveceğiniz özellikler

Digital Zone Optics lens tasarımı, dijital cihazlara odaklanmak için kullandığınız göz kaslarındaki stresi azaltır*, böylece ekranda ve ekran dışında odağı daha az çabayla değiştirebilirsiniz.

Aquaform Teknolojisi, suyu hapseder ve ekranlara bakarken daha az göz kırpmanın neden olduğu göz kuruluğunu en

Yüksek nefes alabilirlik gözlere sağlıklı, temiz ve beyaz kalmalarına yardımcı olmak ihtiyaç duydukları oksijenin %100'ünü verir.1

 

* iPhone'da 20 dakika okuduktan sonra Biofinity sphere ile karşılaştırıldığında Akomodatif Mikro Dalgalanmaların ortalama değişimindeki istatistiksel olarak belirgin farka dayanmaktadır.

Günlük kullanım sırasında.

 

Referanslar:

 Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.