Biofinity® toric

Biofinity® toric kontakt lensleri , astigmat düzeltilmi için, torik kontakt lenslerde bir dünya lideri olan CooperVision tarafından olağanüstü kalite için üretilmektedir.  Biofinity toric, konfor, nefes alabilirlik ve mükemmel görsel performans arasında olağanüstü bir denge sunar.

Güvenilir bir biçimde sabit uyum için benzersiz bir torik tasarıma sahiplerdir. Gözlerin sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duyduğu oksijenin* %100'ünü sağlayan CooperVision® Aquaform® Teknolojisi ile üretilmiştirlerdir2 ve yoğun günlerde gözlere doğal nem ve üstün konfor sağlarlar.

Seveceğiniz özellikler

Optimised Toric Lens GeometryTM mükemmel oryantasyon sağlamak için özel tasarım özellikleri1 ve sürekli net görüş için sabit uyumu içerir.

Aquaform Teknolojisi suyu içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlığa sahip olur ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözlerin temiz ve beyaz kalmasına yardımcı olur.*

Özel yuvarlak kenarlı pürüzsüz bir yüzey, kontakt lensler ile göz kapakları arasındaki etkileşimi en aza indirerek konforu artırır.

Astigmat Nedir?
Torik Kontakt Lensler: Bilmeniz Gerekenler

* Günlük kullanım sırasında.

Referanslar:

1. CooperVision, 2019 dosyasındaki veriler: Prospektif, çift-kör, iki taraflı, randomize, çapraz geçişli çalışma n=39 daimi yumuşak torik kullanıcıları.

2. Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.