Clariti 1 Day Ailesi   

Miyopi, hipermetropi, astigmatizma ya da presbiyopi. Clariti 1 Day Ailesi silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin sağlıklı avantajlarını sunar.

MyDay Ailesi

Günümüzün yoğun yaşam tarzları için eşsiz konfor sağlayan günlük tek kullanımlık lens.

Avaira Vitality

Yakın veya uzak görme kusurları için yumuşak ve esnek, silikon hidrojel malzemeden üretilmiş aylık kontakt lenstir. Kalıcı nemlilik ve 1. sınıf UV koruması ile kullanıcıların hayat kalitesine katkıda bulunur4

Biofinity Ailesi

Kendiliğinden ıslanabilir ve yüksek oksijen iletken bir malzeme olan 3. nesil silikon hirojel materaylinden üretilen aylık kontakt lenslerdir. Uzun süre nemli ve rahat kalması için tasarlanmıştır.

Biomedics Ailesi   

Güvenilir performans, mükemmel değer

Proclear Ailesi

%96 hidrasyon ile 12 saat veya daha uzun süreli konfor, Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelmek amacıyla tasarlanmıştır, Güvenilir görüş performansı için yüksek performanslı hidrojel.*

 

Kontakt lensler reçeteye tabi tıbbi cihazlardır. 

Her gün dünya çapındaki milyonlarca insan tıpkı sizin gibi yumuşak, kullan-at lensler araştırıyor. Ama bilmelisiniz ki sizin için en uygun kontakt lenslere göz doktorunuz karar verecektir. Biz ise 1980'den beri her ihtiyaca cevap verebilmek için, sağlık ve konforu göz önünde bulundurarak astigmat, yakını görememe, uzağı görememe ve başka göz sorunları için kontakt lensler üretiyoruz.

Bize iletmek istediğiniz bir mesajınız var ise  Bizimle iletişime geçin.