Ürünlerimiz

CooperVision’da, iki gözün aynı olmadığını biliyoruz. Ve iki kontakt lens kullanıcısı da aynı değildir. En geniş yumuşak kontakt lens yelpazemizle,*1  size benzersiz ihtiyaçlarınız için mükemmel seçenekler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Her türlü yaşam tarzı, bütçe ve görme düzeltme ihtiyaçlarına uygun, kapsamlı bir günlük ve yeniden kullanılabilir (2 haftalık veya aylık değiştirme, günlük kullanım) kontakt lens serisi sunuyoruz. İster bütçeniz kısıtlı olsun, ancak kaliteden ödün vermeyi reddediyor olun, ister en yeni özelliklere sahip üstün bir kontakt lens arıyor olun, bizde her şeyi bulabilirsiniz.

UYARI: KONTAKT LENSLER REÇETEYE TABİ TIBBİ CİHAZLARDIR. BU WEBSİTESİNDE YER ALAN METİNLER GENEL BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR, DOKTOR TAVSİYESİ YERİNE GEÇMEZ. LÜTFEN KİŞİSEL DURUMUNUZ İÇİN GÖZ DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ!

Biofinity®

Her ay değiştirilen, günlük kullanım kontakt lenslerde olağanüstü görsel performans ve birinci sınıf gün boyu konfor. Biofinity® kontakt lensleri, konfor, nefes alabilirlik ve mükemmel görsel performansın dikkate değer bir dengesini sunar.

Aylık
Miyop/Hipermetrop
Aylık
40 yaş üstü görme
Aylık
Astigmat
Aylık
Miyop/Hipermetrop

Optimity® Comfort

Olağanüstü değerde, yüksek performanslı her ay değiştirilen, günlük kullanım kontakt lensleri. Optimity® Comfort kontakt lensler size şaşırtıcı derecede uygun bir maliyet** uzun süreli konfor, kolay kullanım§ ve UV engelleyici sunar.

Aylık
Miyop/Hipermetrop

MyDay®

Zorlu yaşam tarzları için yüksek performanslı Günlük kontakt lens ailesi. MyDay® günlük kullan-at lensler, gözlerinizin temiz ve beyaz görünmesini ve gün boyu rahat hissetmenizi sağlayan dahili teknolojiye sahip en yumuşak silikon hidrojel kontakt lenslerimizdir.

Günlük
Miyop/Hipermetrop

clariti® 1 day

Günlük kontakt lens ailesinin mükemmel faydası. clariti® 1 day kontakt lensler size yüksek nefes alabilirlik, UV engelleyici sunarak göz sağlığını ve gün boyu konforu uygun bir fiyata destekler.

Günlük
Miyop/Hipermetrop
Günlük
40 yaş üstü görme
Günlük
Astigmat

Biomedics®

Uygun fiyatlı her ay değiştirilen kontakt lens ailesi, günlük kullanım kontakt lensleri. Biomedics®  kontakt lensler konfor ve performans için tasarlanmıştır.

Aylık
Miyop/Hipermetrop

Proclear®

Göz kuruluğu yaşayan kullanıcılar için konforlu Günlük  kontakt lens ailesi. Proclear® 1 day kontakt lensler, lenslerinizin gün boyunca nemli ve rahat hissetmesine yardımcı olan dahili bir teknolojiye sahiptir.

Günlük
Miyop/Hipermetrop
Aylık
Miyop/Hipermetrop
Aylık
40 yaş üstü görme