Clariti 1 Day Ailesi   

Miyop ya da hipermetrop musunuz? Astigmatınız ya da presbiyopiniz mi var?  Silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin sağlıklı avantajlarına kavuşun.

MyDay Ailesi

Günümüzün yoğun yaşam tarzları için eşsiz konfor sağlayan günlük tek kullanımlık lens.

Avaira Ailesi

İki haftada bir değiştirme programı, Türlü ihtiyaçlar için yumuşak ve esnek, Silikon hidrojel malzeme + UV bloklama*, Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır.

Biofinity Ailesi

Aylık değiştirme programı, Lensler nemli ve konforlu kalır, Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır.  

Biomedics Ailesi   

Güvenilir performans, mükemmel değer

Proclear Ailesi

%96 hidrasyon ile 12 saat veya daha uzun süreli konfor, Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelmek amacıyla tasarlanmıştır, Güvenilir görüş performansı için yüksek performanslı hidrojel.

 

En iyi kontakt lensleri arıyorsanız CooperVision size yardımcı olmak için burada.

Her gün dünya çapındaki milyonlarca insan tıpkı sizin gibi yumuşak, kullan-at lensler araştırıyor. 1980'den beri sağlık ve konforunuzu göz önünde bulundurarak astigmat, yakını görememe, uzağı görememe ve başka göz sorunları için kontakt lensler üretiyoruz.

To find the right contact lens for you, start by using our convenient Find a Lens Quiz, or you can browse through our families of contacts. Can’t find the brand you're looking for? Bizimle iletişime geçin.

Göz doktorunuza CooperVision kontakt lenslerini sorun ve ücretsiz örnekle kendiniz deneyin. We can even help you find an eye doctor, if you don't already have one.