"Kapsayıcılık ve çeşitlilik CooperVision'ın küresel başarısı için çok önemlidir. Çalışanların kişisel ve kültürel deneyimlerini tanımak, bir şirket ve iş arkadaşları topluluğu olarak inovasyonumuzu ve evrimimizi geliştirir. Herkesin potansiyellerine ulaşmada takdir edildiğini ve desteklendiğini hissettiğinden emin olmak istiyoruz.”

Daniel McBride, CooperVision Başkanı

CooperVision'da kapsayıcı bir kültürü daha da geliştirme çalışmalarımız, iş yerlerimizde halihazırda olan çabaları fark etmemizle organik olarak başladı. Bu programları genişleterek, Küresel Katılım Konseyi, uzmanlaşmış lider geliştirme eğitimi ve kültürel bayramların yerel kutlamaları gibi resmi girişimleri hayata geçirdik.

“Katılımcılıkla ile Liderlik” programlarımız, önde gelen çeşitli kuruluşların karmaşıklıkları hakkındaki en son araştırmalardan yararlanan, Catalyst ve Yale’in aralarında bulunduğu uzman danışmanların eğitimlerini içermektedir. Dünya çapında yüzlerce kıdemli lider de daha kapsayıcı iş yerleri oluşturmak, farklı ekipleri desteklemek ve bilinçsiz önyargısı olmayan müşterilere, satıcılara ve çalışanlara hizmet etmek için bu oturumlara katılmaktadır.

Münferit tesislerde gerçekleşen çok çeşitli etkinlikler, yıl boyu çeşitliliğimizi ve kapsayıcılık kültürümüzü kutlar ve onurlandırır.