Günümüzün yoğun yaşam tarzları için eşsiz konfor sağlayan günlük tek kullanımlık lens.

Bir Bakışta
  • Miyopi ve hipermetropi görme kusurlarını düzeltir
  • MyDay®’in aşılamaz yararlarını mümkün kılan devrimci bir lens kimyası yeniliği Smart Silicone™
  • Uygun günlük değiştirme planı
  • UVA ışınları için %85, UVB ışınları için %96 koruma sağlayarak uzun vadede göz sağlığını destekleyen yerleşik UV koruma* filtreleri

Günümüzün temposuna ayak uydurabilen  yüksek performans.

MyDay®  günlük tek kullanımlık kontakt lensleri, her gün ve gün boyu üstün konfor, mükemmel görüş düzeltmesi ve daha sağlıklı* bir lens kullanım deneyimi sağlayarak yoğun günlere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel bir günlük tek kullanımlık lens deneyimi için ihtiyaç duyulan her şey burada:

Üstün konfor
Smart Silicone™ kimyasıyla üretilen MyDay® en yumuşak lensimizdir ve her gün ve gün boyu uzun süreli konfor sağlar.

UV koruması
UVA ve UVB koruması,** güneşin zararlı ışınlarının bloke edilmesine yardımcı olur.

Parlak, beyaz gözler
MyDay®, Smart Silicone™ kimyasıyla üretilmektedir: yüksek derecede nefes alabilirliğe sahip olan bu malzeme, göze daha fazla oksijenin ulaştırarak gözlerin parlak ve beyaz olmasını sağlar.*** 

Smart Silicone™ kimyasının farkı nedir?

Smart Silicone™, oksijeni gözlere, diğer günlük tek kullanımlık markalardan daha etkin bir şekilde ve daha az silikon kullanarak taşır****. 

Bu önemlidir; çünkü daha az silikon kullanımı, lens içindeki yerleşik nem kanalları için daha fazla yer bırakır ve doğal olarak suyu seven ve gözlerin sürekli olarak nemli hissedilmesini sağlayan bir malzeme oluşturur. Daha az silikon kullanımı sayesinde MyDay® en yumuşak silikon hidrojel tek kullanımlık lensimizdir ve buna karşın kolayca takılıp çıkarılabilmektedir.****

Konforu daha da artırmak amacıyla, MyDay® lenslerinde, pürüzsüz bir lens yüzeyi ve yuvarlatılmış kenar içeren gelişmiş bir lens tasarımı kullanılmaktadır. Bu tasarım, göz kapağının lens üzerinde rahatlıkla kayabildiği için daha doğal bir his sağlar.

*Silikon hidrojel, en sağlıklı yumuşak kontakt lens malzemesidir. Hidrojel malzemelerinkinden daha yüksek oksijen geçirgenliği sağlayan silikon hidrojel kontakt lensler, lens kullanımı sırasında hipoksi ile ilgili belirti ve semptomları minimuma indirir ya da tamamen yok eder.

**Uyarı: UV absorbe edici kontakt lensler, gözü ve çevresindeki alanı tamamen kapatmamaları nedeniyle, UV absorbe edici göz koruyucularının (örn. UV absorbe edici gözlükler ya da güneş gözlükleri) yerini tutamaz. Hastalar UV absorbe edici göz koruyucularını söylendiği şekilde kullanmaya devam etmelidir.

***Yüksek oksijen geçirgenliği, gözlerin parlak ve beyaz görünmesini sağlar. CooperVision arşiv verileri, 2014

****Arşiv verileri

Ürün detayları
Düzelttiği Kusur

Miyopi ve hipermetropi: Miyopide yakındaki nesneler net olarak görülür ama daha uzaktaki nesneler bulanık görünür; hipermetropide ise uzaktaki nesneler genellikle net görülür ama yakın olanlara gerektiği şekilde odaklanılamaz.

Değiştirme Programı

Günlük. Lensler her gün atılarak yenileriyle değiştirilmelidir.