MyDay® günlük tek kullanımlık

Kontakt lenslerden daha fazlası istenir: Net, canlı görüşün ötesinde, yüksek yoğunluklu yaşam tarzının üstesinden gelmeye yardımcı olması için olağanüstü konfor gerekir. CooperVision'ın MyDay® günlük tek kullanımlık kontakt lensleri, şimdiye kadarki en yumuşak silikon hidrojel lenslerimizdir.• Ayrıca, gözlerin temiz ve beyaz görünmesini ve gün boyu rahat hissedilmesini sağlamak için CooperVision® Aquaform® Teknolojisi ile yapılan dünyanın ilk 1 Day kontakt lensleridir.

Seveceğiniz özellikler

Aberration Neutralizing System™, gözlerde yaygın olarak bulunan optik kusurları en aza indirerek görüş kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.1

Aquaform Teknolojisi suyu içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlığa sahip olunur ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözlerin temiz ve beyaz kalmasına yardımcı olur.

UV önleyici, gözleri ultraviyole ışınlarına karşı korur ve göz sağlığı desteklemeye yardımcı olur.§

Kullanışlı günlük değiştirme programı temizlik gerektirmez, böylece her zaman kullanıma hazır olur.

Günlük Lensler: Size Göre mi?
Silikon Hidrojeller: Peki ne fark var?

* CooperVision 1 day silikon hidrojel kontakt lensler ile karşılaştırılmıştır. Dosyadaki veriler.

Sferik sapma.

Günlük kullanım sırasında.

§ Uyarı: UV emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici göz koruyucuların yerini tutmaz, çünkü gözü ve çevresini tamamen örtmezler. Hastalar belirtilen şekilde UV emici göz koruyucusu kullanmaya devam etmelidir.

Referanslar:

1. Kollbaum P ve Bradley A. Asferik kontakt lensler: gerçek ve kurgu. Contact Lens Spectrum 2005;20:34–9.