Sağlıklı yaşama olan adanmışlığımız

CooperVision, dünya genelinde hayatın iyileştirilmesine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Bu adanmışlık, çalışanlarımızın yanı sıra yaşadıkları ve çalıştıkları toplulukların sağlığını ve iyiliğini desteklemekle başlar.

Çalışanlarımızı desteklemek

Dünya genelindeki tesislerimizde yerel olarak düzenlenen etkinlik ve programların genişliğini sağlayan, ekiplerimiz üzerinde anlamlı etkisi olan, sağlam, küresel bir sağlıklı yaşam programı sunuyoruz. CooperVision'da sağlıklı yaşam için bütünsel bir yaklaşım izliyoruz ve çalışanlarımız bu uzun süredir devam eden programı yürütmede aktif rol alıyor.

CooperVision genelinde çalışanlar sağlıklı yaşam şampiyonları olmak için gönüllü oldu. Her şampiyona, programı yerel tesislerinde sunmaya yardımcı olacak eğitim ve kaynaklar sağlanır. Sağlık şampiyonları, sağlık fuarları, amaca yönelik yürüyüşler/koşular, giydirme, fitness etkinlikleri, sağlıklı beslenme ve diğer iş yeri sağlık etkinlikleri gibi etkinlikler düzenler ve sağlık etkinliklerinin önemli bir parçasıdırlar.

Topluluklarımızı desteklemek

CooperVision olarak, yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklara geri vermeyi taahhüt ediyoruz. Yerel ve küresel anlamda anlamlı bir fark yaratan ve daha sağlıklı yaşamları, toplulukları ve çevreleri desteklemeye olan adanmışlığımızı paylaşan kuruluşlarla ortaklık kuruyoruz.

Çalışanlarımızı, park ve plaj temizleme günlerinden giydirmeye, yemeklere ve okul dönüşü yemek sağlamaya, yerel yardım kuruluşları ve yüzlerce diğer değerli çabaların etkinliklerine kadar, kendileri için özellikle anlamlı olan yerel, kültürel, çevresel ve hayır projelerine aktif olarak katılmaları için teşvik ediyoruz.

Kaliforniya'daki CooperVision araştırma ve geliştirme ekipleri, Bay Area'daki aç çocuklar için 11.000'den fazla yemek paketlemek üzere kar amacı gütmeyen yerel Kids Against Hunger ile ortaklık kurdu.

CooperVision Fransa, ihtiyaç sahibi hasta çocuklara yardımcı olan Adrien Association için para toplayan bir renk yarışına sponsor oldu. Toplanan fonlar, Paris'teki bir eğlence parkında eğlenceli bir günün tadını çıkarmaya ihtiyacı olan çocuklar için kullanıldı.

Japonya'daki CooperVision liderlik ekibi, yedi Asya ülkesindeki mülteci kamplarındaki çocuklar için resimli kitaplar bağışlayarak Shanti Volunteer Association’ı destekledi.

CooperVision Porto Riko ekibi, Uluslararası Kıyı Temizliğinin bir parçası olarak yerel bir plajı temizlemek için Scuba Dogs ile ortaklık yaptı ve kıyı şeridi boyunca çöp ve kalıntıları topladı.