Biofinity® multifocal

40 yaşın üzerinde görüş değişmeye başlar. Olağanüstü görsel performansa ve üstün konfora sahip bir kontakt lens isteniyorsa, CooperVision® Biofinity® multifocal kontakt lenslere güvenilebilir. Konfor, nefes alabilirlik ve mükemmel görsel netlik arasında olağanüstü bir denge sağlarlar. Gözlerin sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duyduğu oksijenin* %100'ünü sağlayan CooperVision® Aquaform® Teknolojisi ile üretilmiştirlerdir1, ve yoğun günlerde gözlere doğal nem ve üstün konfor sağlarlar.

Seveceğiniz özellikler

Balanced Progressive® Teknolojisi, her mesafeden net bir şekilde görmeye yardımcı olmak için, her bir lenste kişisel reçeteye göre uyarlanan çoklu düzeltme bölgeleri sağlar.

Aquaform Teknolojisi suyu içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlığa sahip olur ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözlerin temiz ve beyaz kalmasına yardımcı olur.*

Özel yuvarlak kenarlı pürüzsüz yüzey tasarımı, lensler ve göz kapakları arasındaki etkileşimi en aza indirerek konforu artırır.

Presbiyopi Nedir?
Multifokal Kontakt Lensler

* Günlük kullanım sırasında.

Referanslar:

1. Brennan NA: Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.