Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi için yenilikçi teknoloji

Kontakt lens kullanıcıları nadiren, kontakt lenslerinin gerçekte nasıl çalıştığını düşünmeyi bırakabilir. Gelişmiş teknoloji tam olarak olması gerektiği gibi çalıştığında, bunu kabul etmek kolaydır. Ancak CooperVision'da, gerçekten olağanüstü kontakt lensler tasarlamaya ve üretmeye başlayan yenilikçi bilim ve mühendisliğimizle gurur duyuyoruz.

Araştırma ve geliştirme laboratuvarlarımızda, görsel işleme fiziği, optik ortamın kimyası ve malzeme biliminin zorluklarındaki uzmanlar, kontakt lenslere büyük yenilikler getirmek ve kontakt lens kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamak için işbirliği yapmaktadır.

 

Touchstone CooperVision yenilikleri şunları içerir:

Üstün kontakt lenslerimizdeki Aquaform® Teknolojisine sahip sağlıklı* silikon hidrojel kontakt lens malzemesi için gün boyu inanılmaz bir konfor ve doğal nem sağlar.

CooperVision® Optimized Toric Lens GeometryTM tarafından sağlanan öngörülebilir oryantasyon ve mükemmel göz içi uyumu sayesinde kontakt lensleri astigmatlı milyonlarca insan için daha uygun bir seçenek haline getirmek.

Çığır açan CooperVision® Digital Zone Optics® lens tasarımı ile dijital yaşam tarzına sahip kontakt lens kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak.

ActivControl® Teknolojisine sahip†‡1 CooperVision MiSight® 1 day kontakt lenslerin tanıtımı ile çocuklarda miyop ilerleme oranını azaltmak.

Her gün, kontakt lens kullanma deneyimini geliştirmeye ve dünyadaki kullanıcılara yeni faydalar sağlamaya yardımcı olacak yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

MyDay®daily disposible, Biofinity®, clariti® 1 day ve VitalityTM kontakt lens ailesinin de içerisinde olduğu CooperVision markalarının her biri farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hangi CooperVision kontakt lenslerinin görüş ve yaşam tarzı ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmak için lens seçim testimize katılın.

* Günlük kullanım için yüksek oksijen iletimi ile silikon hidrojel malzemeler, hipoksiyle ilgili komplikasyonları en aza indirir veya ortadan kaldırır.

3 yıllık bir süre boyunca tek odaklı 1 günlük lenslerle karşılaştırıldığında.

Ürün tüm pazarlarda mevcut değildir.

Referanslar:

1. Chamberlain P ve diğ. MiSight Lenslerin Miyop Kontrolü için 3 Yıllık Randomize Klinik Denemesi. Optom Vis Sci 2019;96:556–567.