CooperVision innovasyon ile büyüyüp gelişmektedir

Oküler sektörde en yeni bilimsel ve teknolojik atılımların başı çekmeye yardımcı olmak için buradayız. Bizi böylesine heyecan verici bir ortamda çalışmaya iten motivasyonlardan biri budur.

Zorlu lens uyumunun üzerinden gelebilmemiz ve dünyanın ihtiyaç duyduğu görsel düzeltmeyi sağlama geçmişimiz nedeniyle CooperVision sektörde büyük saygı görmektedir. Mümkün olan en iyi kontakt lensleri sağlamada haklı bir gururu sürdürüyoruz ve daha başaracaklarımız var. Birbiriyle aynı olan iki tane göz bulunmadığını fark etme amacımızı terk etmiyoruz.

Meseleleri farklı bir ışıkta görmek, CooperVision'da sadece başlangıçtır. Fikirleri eyleme döküyoruz, ürün mükemmeliyetindeki çıtayı yükseltiyoruz ve kontakt lenslerin bir sonraki neslini oluşturuyoruz. Bunu başarmak üzere gelişmiş araştırma ve gelişmeye güçlü bağlılığımızı sürdürüyoruz.

Dahası ne zaman önünüze bir sorun gelirse, onu çözeriz. Bu kadar basit.

Uygulamalı tekniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamalı bilim ve tekniksel uzmanlığımızın optik sanayisini ve kontakt lens dünyasını daha iyiye nasıl değiştirdiğini görmek amacıyla aşağıdakilere tıklayın.

Uygulamalı Bilimlerimiz

Teknolojimizin her yerdeki lens kullanıcılarına nasıl faydalı olduğuna bakın.

Teknik Uzmanlığımız

Güçlü ARGE ekibimizin innovasyonumuzda nasıl çekirdeği oluşturduğunu öğrenin.