CooperVision'da kariyer gelişimine ve çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmanın kritik olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın mevcut rollerinde ve gelecekteki rollerinde başarılı olacakları araçlara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Global geliştirme programlarımız şunları içerir:

Katılım ile Liderlik

CooperVision'ın yönetici ekibimiz, kıdemli liderlerimiz ve insan kaynakları yöneticilerimiz için katılıma odaklanan programları vardır. Bu oturumlar, bilinçsiz önyargısı olmayan çeşitli müşterilere hizmet vermenin yanı sıra, çeşitli kuruluş ve ekipleri yönetmenin karmaşıklığına odaklanmaktadır.

Kıdemli Liderlik Gelişimi

Daha üst düzey liderlerimiz için; güçlü yönlere dayalı yaklaşımı, hedeflenen geri bildirim ve geliştirme önerilerini sunmak üzere tasarlan 6 aylık yönetici koçluğuyla desteklenen 360 geribildirim programı da dâhil olmak üzere birkaç özel programımız mevcuttur.

Ayrıca iş stratejisini, stratejik planlamayı, liderliği değiştirmeyi ve ekipleri yönetmeyi hedefleyen bir liderlik geliştirme programı da geliştiriyoruz. Programlarımız, geniş iç ağ fırsatları sağlamak amacıyla çapraz işlevli gruplarla küresel olarak yürütülmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Yönetici geliştirme programlarımız performans koçluğu, etkili iletişim ve duygusal zekâ gibi liderlik davranışlarına odaklanmaktadır.

Küresel Staj Programı

CooperVision, öğrencilere ufuklarını dersliklerin ötesinde genişletmeleri ve önde gelen endüstri uzmanlarının yanı sıra uygulamalı deneyim kazanmaları için ilham veren ücretli stajlar sunar. Finans, insan kaynakları, pazarlama ve daha fazlasını içeren çeşitli fonksiyonlarda staj imkanı sunuyoruz. Kariyeriniz için eşsiz bir temel oluşturmak üzere liderlik ve ağ kurma becerilerini kazanıp geliştirirken size meydan okuyacak yüksek etkili, proje odaklı bir programa katılmaya hazır olun. Stajyerlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki muhasebe, reklam, mühendislik, pazarlama ve daha fazlasını içeren çeşitli çalışma alanlarında uzman üniversitelerden ve kolejlerden gelmektedir.