Üstün kalitede yumuşak kontak lensler. Lüks uzun kullanım konforu.

Bir bakışta
  • Aylık değiştirilir
  • Lensler nemli ve konforlu kalır
  • Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır

Uzağı veya yakını görememe sorununun düzeltilmi için.Sabah içilen ilk  çaydan, gece geç saatlere kadar uzun süre boyunca-  rahatlık sağlayan lensler.

Yoğun günlerde kullanıcıyı yavaşlatmayacak silikon hidrojel kontakt lensler CooperVision Biofinity® lensler,  aranılan üstün rahatlık seviyesini sunuyor. Göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri arka arkaya 29 gece/30 güne kadar kullanılabilir..

Daha Sağlıklı bir Lens Kullanımı Deneyimi

Seçkin Aquaform® Teknolojisi sayesinde, Biofinity lensler gözlerinize bol miktarda oksijenin geçiş yapmasına olanak sağlıyor. Ayrıca doğal ıslanabilirliği de yok olmaz. Yumuşak, konforlu ve gözleriniz için daha sağlıklı bir lensle mükemmel görüşün tadını çıkaracaksınız.

Sadece kontakt lensle yetinmeyin. Biofinity konforunu talep edin. Göz doktorunuza uzun kullanımlı Biofinity kontakt lenslerini danışın ("Biyofiniti" olarak okunur).

Aquaform Teknolojisi

Benzersiz rahatlıkta ve yüksek performanslı kontakt lenslerle sonuçlanan malzeme teknolojisinin bir bileşimi

Ürün Detayları
Düzelttiği Kusur

Hipermetropi ve Miyopi: Uzağı görememe (miyop) sorununda yakın nesneler net biçimde görülür ancak uzaktaki nesneler bulanık görülür; yakını görememe (hipermetrop) sorununda ise genellikle uzaktaki nesneler net görülürken yakında olanlar tam açık ve belirgin olmaz.

Değiştirme Programı

Aylık. Lensler her ay atılarak, yeni bir lens ile değiştirilmelidir.

UV Koruması

Hayır, bu lensler UV koruması sağlamaz.Bu özellik için Avaira ailesi lensleri değerlendiriniz.

Islanabilirlik

Biofinity kontakt lensleri, ek bir yüzey işlemine veya nemlendiricilere gerek duymadan, doğal olarak nemli kalır. Bu lensleri kullanırken ek olarak nemlendirici damla kullanmaya olan ihtiyaç muhtemelen azalacaktır.

Bir Kutudaki Lens Adeti

6