Biofinity® sphere

Konfor, nefes alabilirlik ve canlı, keskin görüş dengesi için olağanüstü kalite sunan CooperVision® Biofinity® kontakt lensleri. Yakını veya uzağı göremeyenler için, bu gelişmiş kontakt lensler dikkat çekici görsel performans sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Biofinity kontakt lensleri CooperVision® Aquaform® Teknolojisi ile üretilmiştir, bu da gözlerin sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duyduğu oksijenin* %100'ünü sağlayan teknolojidir.1 Yoğun günlerde gözlere doğal nem ve üstün konfor sağlar.

Seveceğiniz özellikler

Aberration Neutralizing System™, gözlerde yaygın olarak bulunan optik kusurları en aza indirerek görüş kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.2

Aquaform Teknolojisi suyu içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlık sağlar ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözlerin temiz ve beyaz kalmasına yardımcı olur.*

Özel yuvarlak kenarlı pürüzsüz bir yüzey, kontakt lensleri ile göz kapakları arasındaki etkileşimi en aza indirerek konforu artırır.

Aylık Kontakt Lenslerin Avantajlarını Keşfet
Kontakt Lens Bakımı: Lenslerinizden en fazla faydayı sağlayın

* Günlük kullanım sırasında.

Sferik sapma.

Referanslar:

1. Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.

2. Kollbaum P, Bradley A. Asferik kontakt lensler: gerçek ve kurgu. Contact Lens Spectrum 2005;20:34–9.