Miyoplarda ya da hipermetroplarda daha beyaz ve daha parlak gözlere ulaşmanın daha sağlıklı* yolu.

Bir Bakışta
  • Pratik değiştirme işlemi her gün kolayca uygulanabilir
  • Silikon hidrojel lenslerin sağlıklı avantajlarını sunar
  • Miyopi ve hipermetropi görme kusurlarını düzeltir
  • Gün boyu süren mükemmel konfor
  • UVA ve UVB koruması**

Günlük, tek kullanımlık silikon hidrojel kontakt lensler.

Kontakt lens kullanmaya yeni başlayanlar veya hidrojel lensten silikon hidrojelin sağlıklı avantajlarına geçmek istiyor olanlar için ; günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin sağladığı kolaylık ihtiyaçlara uygunsa, Clariti® 1 day lensler mükemmel bir seçimdir

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Gün boyu süren rahatlık*

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözler için gün boyu nem ve konfor sağlar.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

Ürün detayları
Düzelttiği Kusur

Miyopi ve hipermetropi: Miyopide yakındaki nesneler net olarak görülür ama daha uzaktaki nesneler bulanık görünür; hipermetropide ise uzaktaki nesneler genellikle net görülür ama yakın olanlara gerektiği şekilde odaklanılamaz.

Değiştirme Programı

Günlük. Lensler her gün atılarak yenileriyle değiştirilmelidir.

UV Koruması

Evet. Lensler UV koruması sağlamaktadır.