clariti® 1 day

CooperVision® clariti® 1 day kontakt lensleri sağlık bilinciyle hareket edenler için iyi hissetmeyi sağlayacak uygun maliyetli, yüksek performanslı bir kontakt lenstir.

clariti 1 day ile göz sağlığının desteklendiğinden emin olunur, çünkü her bir lens günlük olarak değiştirilir. Lensler dâhili bir UV engelleyiciye* sahiptir ve gözlere ihtiyaç duyulan oksijenin %100'ünü sağlayan sağlıklı bir lens malzemesinden yapılmıştır.† ‡ 1 clariti® 1 day kontakt lensleri kullanılrken, mükemmel görüş kalitesinin2 ve gülümsetecek bir maliyetle rahat bir lens takma deneyiminin keyfi çıkarılır.

Seveceğiniz özellikler

Yüksek nefes alabilirliğe sahip yumuşak silikon hidrojel lens malzemesi gözleri sağlıklı ve beyaz tutmaya yardımcı olur.‡1,3

WetLoc® Teknolojisi ve yüksek su içeriği, kontakt lenslerin nemli kalmasına yardımcı olur ve gün boyu mükemmel konforu destekler.

UV engelleyici gözleri ultraviyole ışınlarına karşı korur ve göz sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur.*

Günlük Lensler: Size Göre mi?
Silikon Hidrojeller: Peki ne fark var?

* Uyarı: UV emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici göz koruyucuların yerini tutmaz, çünkü gözü ve çevresini tamamen örtmezler. Hastalar belirtilen şekilde UV emici göz koruyucusu kullanmaya devam etmelidir.

Günlük kullanım sırasında.

Hidrojel malzemelere göre daha yüksek oksijen geçirgenliği ile silikon hidrojel kontakt lensler, lens kullanımı sırasında hipoksiyle ilgili belirti ve semptomları en aza indirir veya ortadan kaldırır.

Referanslar:

1. Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.

2. Dosyadaki CVI verileri, 2019. Clariti 1 day randomize, çift maskeli, 1 haftalık DD dağıtım çalışması, Birleşik Krallık’ta tek bölge, n=54. Dağıtım ve 1 haftalık ziyaretlerde yüksek kontrastlı Snellen VA 6/5.

3. Dosyadaki CVI verileri. clariti 1 day , Etafilcon A materyalinden üretilmiş1 günlük lens karşısında daha beyaz gözler sunuyor.