Silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık lenslerle presbiyopinizi daha sağlıklı* yoldan düzeltin.

Bir Bakışta
  • Pratik değiştirme işlemi her gün kolayca uygulanabilir
  • Silikon hidrojel lenslerin sağlıklı avantajlarını sunar
  • Presbiyopi görme kusurunu düzeltir: yakındaki, uzaktaki ve ara mesafelerdeki nesnelere odaklanabilmenizi sağlar
  • Gün boyu süren mükemmel konfor
  • UVA ve UVB koruması**

Presbiyopi için Türünün Tek Örneği

CooperVision clariti® 1 day multifocal,.günlük tek kullanımlık lenslerin kolaylığını ve silikon hidrojemin sağlıklı avantajlarını tek bir lenste sunan tek üründür. Çünkü bu ürün, günümüzde presbiyopi için mevcut olan tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lenstir.

Silikon hidrojel lensler, hidrojel lenslerdekine göre daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir. Bu önemlidir; çünkü silikon hidrojel, lenslerin “nefes alabilme” kapasitesini artırarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağlar ve ve daha sağlıklı* bir lens deneyimi sunar.

Güvenilir gün boyu rahatlık*

Silikon hidrojelin sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra konfora da odaklanıyoruz*. Bu nedenle de clariti 1 day lenslerinde benzersiz AquaGen™ teknolojisini kullanıyoruz. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözler için gün boyu nem ve konfor sağlar.

*Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

**Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

Ürün detayları
Düzelttiği Kusur

Presbiyopi: 40 yaş civarında gözlerin özellikle yeterli aydınlatmanın olmadığı durumlarda yakındaki nesnelere ve küçük yazılara odaklanma yetisini gittikçe kaybettiği bir durumdur.

Değiştirme Programı

Günlük. Lensler her gün atılarak yenileriyle değiştirilmelidir.

UV Koruması

Evet. Lensler UV koruması sağlamaktadır.