clariti® 1 day multifocal

CooperVision® clariti® 1 day multifocal kontakt lensleri 40 yaşın üzerinde yakın görüşte ortaya çıkan değişiklikler için tasarlanmıştır. Yakından okurken daha az keskinlik gibi, değişiklikler fark ediliyorsa, CooperVision® clariti® 1 day multifocal kontakt lensleri  iyi bir seçenek olabilir.

clariti 1 day multifocal ile göz sağlığının desteklendiğinden emin olunur, çünkü her bir lens günlük olarak değiştirilir. Lensler dâhili bir UV engelleyiciye* sahiptir ve gözlerin ihtiyaç duyduğu oksijenin %100'ünü sağlayan sağlıklı bir lens malzemesinden yapılmıştır. † ‡1 clariti® 1 day multifocal kontakt lensleri, harika görme2 ve uygun  maliyetle  rahat bir lens takma deneyimi sunar.

Seveceğiniz özellikler

CooperVision® multifocal tasarım her mesafeden harika bir görüş sunar.2

Yüksek nefes alabilirliğe sahip yumuşak silikon hidrojel lens malzemesi, gözleri sağlıklı ve beyaz tutmaya yardımcı olur.‡1

WetLoc® Teknolojisi ve yüksek su içeriği, kontakt lenslerin nemli kalmasına yardımcı olur ve gün boyu mükemmel konforu destekler.

UV engelleyici gözleri ultraviyole ışınlarına karşı korur ve göz sağlığını desteklemeye yardımcı olur.*

Günlük Lensler: Size Göre mi?
Multifokal Kontakt Lensler

* Uyarı: UV emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici göz koruyucuların yerini tutmaz, çünkü gözü ve çevresini tamamen örtmezler. Hastalar belirtilen şekilde UV emici göz koruyucusu kullanmaya devam etmelidir.

Günlük kullanım sırasında.

Hidrojel malzemelere göre daha yüksek oksijen geçirgenliği ile silikon hidrojel kontakt lensler, lens kullanımı sırasında hipoksiyle ilgili belirti ve semptomları en aza indirir veya ortadan kaldırır.

Referanslar:

1. Brennan NA. Fluksun Ötesi: Kontakt Lens Kullanımı Sırasında Korneal Oksijenasyon İndeksi Olarak Toplam Korneal Oksijen Tüketimi. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467-472.

2. Dosyadaki CVI verileri, 2019. Clariti 1 day multifocal ile 2 haftalık DW için prospektif, iki taraflı, habersiz dağıtım çalışması. Kuzey Amerika'da 2 bölgede daimi yumuşak MFCL kullanıcısı N=48.