Uzak, yakın, astigmat ya da uzak-yakın bir arada görme ihtyaçları için silikon hidrojel günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin sağlık avantajı.

Bir Bakışta
  • Pratik değiştirme işlemi her gün kolayca uygulanabilir
  • Silikon hidrojel lenslerin sağlıklı avantajlarını sunar
  • Miyopi, hipermetropi, astigmatizm ve presbiyopi görme kusurlarını düzeltir
  • Gün boyu süren mükemmel konfor
  • UVA ve UVB koruması*
Ürün ailesi

Daha Beyaz, Daha Parlak Gözler ve Daha Sağlıklı** Bir Lens Deneyimi

CooperVision clariti® 1 day, dünyanın ilk ve tek günlük tek kullanımlık silikon hidrojel,  kontakt lens ailesidir. Silikon hidrojel günlük tek kullanımlık lensler , hidrojel günlük tek kullanımlık lenslere daha sağlıklı** bir alternatif oluşturur; çünkü hidrojel lenslerdekine kıyasla daha fazla oksijenin korneanızdan geçmesine izin verir.

Silikon hidrojel, “nefes alabilme” kapasitesi yüksek olan bir lens oluşturarak gözlerin daha beyaz ve daha parlak** olmasını sağlar ve gözleri sağlıklı tutar. İster miyop ya da hipermetrop, ister astigmat ya da presbiyopi olsun, clariti 1 day ihtiyaçları karşılayacaktır.

Güvenilir, Gün Boyu Süren Mükemmel Konfor

Tüm clariti 1 day lensleri yüksek su içeriğine sahiptir***. Yüksek su içeriği konforunuz açısından temel bir özelliktir. Bu özellik AquaGen™ teknolojisiyle sağlanmaktadır. AquaGen işlemiyle üretilen lensler, doğal olarak su moleküllerini çekip lens yüzeyine bağlayarak gözler için gün boyu nem ve konfor sağlar.

Dünyanın ilk ve tek silikon hidrojel, günlük tek kullanımlık kontakt lens ailesi clariti 1 day  (“klariti” olarak okunur).

*Uyarı: UV ışığını absorbe eden kontakt lensler UV ışığını absorbe eden göz koruyucularının (UV ışığını absorbe eden gözlükler ya da güneş gözlükleri gibi) yerini tutamazlar; çünkü gözü ve çevresindeki alanı tamamen kaplayamazlar. Hastalar UV ışığını absorbe eden göz koruyucularını talimata uygun şekilde kullanmaya devam etmelidir.

**Arşiv verileri; clariti 1 day, etafilcon A lensler'e kıyasla daha beyaz gözler sağlar.

***Üreticinin belirttiği su içeriği.