Güvenilir performans, mükemmel değer

Bir bakışta
  • Mükemmel kullanma rahatlığı
  • Derecenizin ne olduğu fark etmeksizin görüş kalitesini iyileştirir
  • Daha çok rahatlık için patentli kenar tasarımı
  • UV blokajı koruması*

Net, keskin ve rahat görüş

Biomedics® 55 Evolution asferik kontakt lensleri, mercekteki ve insan gözündeki sferik sapmayı etkin olarak kontrol etmek üzere tasarlanmıştır. Sferik sapma: lensin ışığı ortak bir nokta üzerinde odaklayamamasıdır. Bunun anlamı; gerekli düzeltme miktarı fark etmeksizin Biomedics 55 Evolution kontakt lenslerinin ışığı odaklayarak size daha net, keskin, canlı bir görüş sağlayabilmesidir. Aynı zamanda daha ince, patentli kenar tasarımı mükemmel rahatlık sağlar. Biomedics 55 Evolution daha iyi görüş, konfor ve kanıtlanmış performans sunar..

Ürün detayları
Düzelttiği Kusur

Miyopi, ve hipermetropi: Uzağı görememe (miyop) sorununda yakın nesneler net biçimde görülür ancak uzaktaki nesneler bulanık görülür; yakını görememe (hipermetrop) sorununda ise genellikle uzaktaki nesneler net görülürken yakındaki nesnelere tam odaklanmak mümkün olmaz.

Değiştirme Programı

Aylık. Bu yumuşak kullan-at kontakt lensleri ayda bir kere değiştirmeniz gerekir.

UV Koruması

*Evet, bu lensler UV koruması sağlar. UV emici kontakt lensler faydalı olmakla birlikte, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi UV'den koruyucu göz aksesuarlarının yerine geçmez çünkü gözü ve etrafındaki alanı tamamıyla örtmezler. Göz doktorunuzun verdiği talimat doğrultusunda UV emici bir göz aksesuarı kullanmaya devam etmelisiniz.

Islanabilirlik

6