Yeni Kullanıcı

İlk kontakt lenslerinizi almak üzereyseniz veya takmaya yeni başladıysanız, sorularınız olabilir.

İlk kez kontakt lens kullananlar için ipuçları, cevaplar ve tavsiyeler

Bunlardan herhangi biri tanıdık geliyor mu?

  • “Kontakt lenslerimi takarken güvende hissediyorum. Gözlüklerimi seviyorum ama bazen daha doğal bir görünüm istiyorum.”
  • “Aktif bir yaşam tarzım var. Kontakt lensler en çok sevdiğim şeyleri yapma konusunda bana daha fazla özgürlük ve esneklik sağlıyor.”
  • “Çok fazla spor yapıyorum, bu yüzden gözlüklerimi kırma riskine girmek istemiyorum. Ve kontakt lensler bana daha geniş bir görüş alanı sağlıyor, bu da daha iyi oynamama yardımcı oluyor.”

İlk kez kontakt lens kullanan biri olma motivasyonunuz ne olursa olsun, size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıda, kontakt lensleri takma, çıkarma ve temizleme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yeni kullanıcıların en yaygın sorularına cevaplar bulacaksınız.

Yeni Kullanıcılar İçin İpuçları

Göz Muayenesi Ücreti: Ne Bekleyebilirsiniz?

Birçok kişinin aklındaki soru şudur: “Göz muayenesinin maliyeti nedir?” Cevap, bekleyebileceğiniz gibi, çeşitli faktörlere bağlıdır.

Article

Kontakt lenslerin Temizlenmesi

İşte tekrar kullanılabilir (veya sık değiştirilen) kontakt lenslerinizi temizlemek ve dezenfekte etmek için yapılması ve yapılmaması gerekenler – ve bunların arkasındaki gerekçeler.

Article

Kontakt Lens Bakımı: Lenslerinizden en fazla faydayı sağlayın

Kontakt lenslerinizin bakımı çok önemlidir. En iyi uygulamaları ve kontakt lenslerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi keşfedeceğiz.

Article

Kontakt Lens Önerileri

Kontakt lenslerin nasıl uygulanacağına dair bu ipuçları, bazı kullanıcıların karşılaştığı sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Article

Sıkça Sorulan Sorular

Kontakt lensler hakkında bir sorunuz var mı? CooperVision marka kontakt lensler kullansanız da kullanmasanız da cevabınızı burada bulabilirsiniz.

Article

Kontakt Lensler Nasıl Çalışır

Kontakt lenslerin inanılmaz olduğunu düşünüyoruz. Nasıl çalıştıklarını, kontakt lens türlerini ve kontakt lenslerin kısa geçmişini öğrenmek için okumaya devam edin.

Article

Kontakt Lens Nasıl Takılır ?

Kontakt lens takmak inanılmaz derecede kolay bir süreçtir ve her adımda size yardımcı olmak için buradayız.

Article

Kontakt Lens Muayeneleri

Kapsamlı bir göz muayenesine ek olarak, kontakt lens randevusu kontakt lens uyumunu içerir. İşte beklemeniz gerekenler.

Article

Kontakt Lens Nasıl Alınmalıdır

Kontakt lens satın almak çok kolaydır, çok az zaman ayırmanız yeterlidir; sadece göz doktorunuza görünmeniz yetecektir.

Article