Çocukların Görmesi

Dünyayı bir çocuğun gözünden görme… çocuklarınız güçlü ve sağlıklı bir görüşe sahip mi?

Çocuklardan ergenlere - ebeveynler için faydalı görme bakımı bilgileri ve tavsiyeleri

Bir ebeveyn olarak, kesinlikle çocuklarınızın tüm duyularının sağlığını çok önemsiyorsunuz. Duyular, çocukların dünyayı öğrenme ve deneyimleme şekli üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Bir çocuk doktoruyla iş birliği içinde, çocuklarınızın duyusal gelişimini takip etmek önemlidir.

Çocuk sağlık bakımının diğer alanlarında olduğu gibi, çocuğunuzun görüşü ve bakımı bir dizi benzersiz bir soru ve endişeyi içerir. Göz muayeneleri planlamaktan çocuğunuzun kontakt lens takmaya hazır olup olmadığına karar vermeye kadar, aşağıda çeşitli konularda faydalı bilgiler bulacaksınız.

Çocukların Görmesi

Gençler İçin Kontakt Lensler

Gençler, çeşitli nedenlerle gözlüklerden kontakt lenslere geçmek isteyebilir. Kararınızı verirken bu noktaları göz önünde bulundurun.

Article

Çocuk Lensleri: Kontakt Lens Kullanmak için "Doğru" Yaş Hangisi?

Çocuğunuzun kontakt lens kullanmasını mı düşünüyorsunuz? İşte geçiş yapmadan önce üzerinde düşünülmesi gereken birkaç şey.

Article

Çocuklarda Görme Gelişimi

Çocukların görüşünü, görüşün nasıl geliştiğini ve sağlıklı gözleri desteklemek için ebeveyn olarak neler yapabileceğinizi keşfedelim.

Article

Çocuklar için Kontakt Lensler: Kaç Yaş, Çok Erkendir?

Çocuğunuz gözlük takıyorsa, bir noktada kontakt lense geçmek isteyebilir. Dikkate alınması gerekenler şunlardır.

Article

Çocukların Göz Muayeneleri: Çocukta Göz Bakımı Hakkında Tavsiyeler

Çocuğunuzun görüş düzeltmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız nelere dikkat etmelisiniz ve çocuğunuzu ilk kez bir göz doktoruna götürme konusunda ipuçları.

Article

TV ve Çocuklar: Bilmeniz Gerekenler

TV ve ekran zamanı çocuklar için bir gerçektir. İşte, onlar ekran başında zaman geçirmeye başlamadan önce dikkate alınacak bazı noktalar.

Article