Biofinity XR

  • Biofinity'nin faydalarını daha fazla hastaya ulaştırma.
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Daha geniş bir parametre yelpazesi
  • +15.00D ila -20.00D'yi kapsar
  • Biofinity sphere lensleriyle aynı lens malzemesi ve tasarımı. Uç dereceler için uyarlama yaklaşımını değiştirmeye ihtiyaç yoktur

Miyop ve Hipermetrop Hastalara Uygundur

CooperVision Biofinity® XR lensleri, uç dereceler için tasarlanmıştır, böylece çok daha fazla miyop ve hipermetrop hastanız Biofinity kontakt lenslerin sağladığı konfor ve netlikten faydalanabilir.

Biofinity'nin kendini kanıtlamış lens malzemesi, tasarımı ve uygulama yaklaşımı sayesinde Biofinity XR'nin, kontakt lense yeni başlayacak veya halihazırda kullandıkları markadan memnun olmayan hastalarınız için, uygun olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca Biofinity XR, mevcut geniş yelpazedeki hidrojel lensleri takıp en son silikon hidrojel lens teknolojisine geçmek isteyenler için de çok uygundur.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

Biofinity sferik lenslerde bulunan, aynı lens malzemesi ve tasarımdan yararlanan Biofinity XR, damla uygulama ihtiyacını en aza indirebilmeye yardımcı olacak bir konfor* sağlar.

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi, Biofinity XR'yi lens içerisindeki suyu tutan ve dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak su sever bir kontakt lens haline getirir. Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük modülüs ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

*1 saatlik bir kullanımdan sonra. 2013 CooperVision çalışması; veriler dosyada.

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Malzeme/ H2O içeriği
comfilcon A / 48%
Değiştirme Programı
Aylık
Oksijen iletkenliği
160 Dk/t (at -3.00D)
Uzun Süreli Kullanım
Evet
Bir Kutudaki Adet
6’lı
Dizayn
Asferik
Temel eğri
8.6
Çap
14.0
Sferik güç
+15.00D ila -20.00D