Proclear multifocal XR

  • Daha fazla presbiyopa daha kolay ve daha rahat bir şekilde uymaktadır.
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Tüm uzaklıklarda kusursuz bir steropsis ve görüş keskinliği sağlar
  • Yedi tane Add (okuma) Gücünü de içeren kapsamlı parametre yelpazesi. Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelebilir

Dengeli Progresif™ Teknoloji

CooperVision Proclear® multifokal kontakt lensleri, üstün bir görme sağlığı ve konforu sağlama konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahiptir. Proclear multifokal lens uygulama sistemi, presbiyopik hasta uygulamalarında size daha fazla kontrol ve esneklik sunmaktadır.

Dengeli İlerleyici Teknolojiye sahip olan Proclear multifokal lensler, baskın (dominant) göz için "D" lensi ve baskın olmayan göz için "N" lensi üretmek üzere, sferik ve asferik optik ve benzersiz bölge boyutlarını bir araya getirir. Bu iki lens tasarımı, yakın, orta mesafe ve uzak olmak üzere tüm mesafelerde iki gözle görüş keskinliğini en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışır.

Patentli PC Teknolojisi™

Proclear multifokal lensleri, özel PC Teknolojisi üretme sürecimiz kullanılarak yapılmıştır.  PC Teknolojisi, daha rahatlık veren bir lens kullanma deneyimine yol açmaktadır ve bu özellikle gözleri yaşları sebebiyle sık sık kuruyan presbiyopik hastalar için önemlidir. 

İşin aslı, Proclear, ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından aşağıdaki iddiası açıklığa kavuşturulan tek multifokal lenstir: "lens kullanımı sırasında kurulukla alakalı hafif rahatsızlık veya semptomları olan kontakt lens kullanıcılarına gelişmiş konfor sunabilir."

 

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Değiştirme Programı
Aylık