Biofinity multifocal

  • Presbiyop hastalarınıza lens uygulamak artık daha da kolaylaştı.
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Doğal olarak ıslanabilir
  • Düşük modülüs ve yüksek Dk
  • Günlük veya 6 geceye kadar esnek kullanım

Dengeli Progresif™ Teknolojisi

CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir.

Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

Akıcı uygulama yaklaşımımız ve benzersiz teknolojimiz, çok daha fazla hastaya kolaylıkla ve esnek bir şekilde lens uygulayabileceğiniz ve onlara kusursuz bir görüş sağlayacağınız anlamına gelmektedir

Patentli Aquaform® Teknolojisi

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Biofinity multifocal'i, suyu lens içerisindeki tutarak dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir.Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

Biofinity multifocal lensleri, hayat tarzları bakımından, okuma gözlüklerine veya geleneksel bifokal lenslere göre daha iyi bir alternatif arayan presbiyop hastalarınız için mükemmel bir seçimdir.

 

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Malzeme/ H2O içeriği
comfilcon A / 48%
Değiştirme Programı
Aylık
Oksijen iletkenliği
142 Dk/t (at -3.00D)
Uzun Süreli Kullanım
Evet
Bir Kutudaki Adet
6’lı
Dizayn
D lens N lens
Temel eğri
8.6
Çap
14.0
Sferik güç
+6.00D ila -8.00D (-6.00D sonrası 0.50D basamaklarla)
Add gücü
+1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Kullanim şekli
Günlük ya da 6 gece/7 güne kadar uzun kullanım