Özellikler

  • Doğal olarak ıslanabilir
  • Optimize edilmiş balast tasarımı
  • Düşük modülüs ve yüksek Dk
  • Günlük veya 6 geceye kadar esnek kullanım

Optimize Edilmiş Lens Geometrisi

Dünyanın torik lens lideri olarak öğrendiğimiz her şeyi aldık ve astigmatlı hastalarınız için tek bir muhteşem silikon hidrojel lens içerisine koyduk: CooperVision Biofinity® toric.
 
Hastanız ister bir gün boyunca, isterse de arka arkaya 6 geceye kadar, Biofinity toric lensler olağanüstü denge, konfor ve görme keskinliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu lensler Optimize lens Geometrisi, yatay düzlemde aynı ISO kalınlığı, geniş bir balast bandı ve ayrıca daha geniş bir torik optik bölgesine sahiptir. Bu tasarım, daha iyi bir performans ve kolay uygulama için lensin hızlı bir şekilde dengelenip oturmasını sağlar.

Patentli Aquaform® Teknolojisi

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Biofinity toric'i, suyu lens içerisindeki tutarak dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir.Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

Biofinity torik  lensleri, lens kullanmaya yeni  başlayan ve eskiden beri lens kullanan hastalarınız için muhteşem bir seçimdir.

 

Lens teknolojisi