MyDay®

  • Kullanım kolaylığı ve rahatlıktan ödün vermeden, mükemmel günlük tek kullanımlık kontakt lens deneyimi .
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Çığır açan Smart Silicone™ kimyası daha az silikon kullanarak lens içindeki yerleşik nem kanalları için daha fazla yer bırakır ve diğer günlük tek kullanımlık silikon hidrojel kontakt lenslere göre üstün optimal lens yumuşaklığı sağlar.
  • UVA ve UVB koruması*
  • Günlük olarak değiştirilen lensler

MyDay®, mükemmel bir hasta deneyimi sunmak için Smart Silicone™ kimyasından yararlanır

MyDay® malzemesindeki teknolojik olarak geliştirilmiş silikon kanallar, oksijeni daha az ham silikon gerektirecek kadar etkin bir şekilde taşır. Bu da, doğal ıslanabilirliğin sürdürülmesini sağlar ve optimal su içeriğinin korunmasını kolaylaştırır.

Gelişmiş lens tasarımı daha doğal bir his sağlar.

Hasta konforunu ve memnuniyetini daha da artırmak amacıyla, MyDay® lenslerinde, pürüzsüz bir lens yüzeyi ve yuvarlatılmış kenar içeren gelişmiş bir lens tasarımı kullanılmaktadır. Bu tasarım, göz kapağının lens üzerinde rahatlıkla kayabildiği için daha doğal bir his sağlar.

Ayrıca, uzun vadede göz sağlığını desteklemek amacıyla, MyDay® lensleri yerleşik UV koruma* filtreleri içermektedir (UVA ışınları için %85, UVB ışınları için %96).

Hastalarınızla MyDay® günlük tek kullanımlık kontakt lensleri konusunda konuşun. Yeni hastalar için mükemmel bir seçim ve hidrojel lens kullanmakta olan hastalar için daha iyi bir ürüne kolay geçiş sağlar.

 

**Uyarı: UV absorbe edici kontakt lensler, gözü ve çevresindeki alanı tamamen kapatmamaları nedeniyle, UV absorbe edici göz koruyucularının (örn. UV absorbe edici gözlükler ya da güneş gözlükleri) yerini tutamaz. Hastalar UV absorbe edici göz koruyucularını söylendiği şekilde kullanmaya devam etmelidir.

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Malzeme/ H2O içeriği
stenfilcon A / 54%
UV koruması
Evet
Değiştirme Programı
Günlük
Oksijen iletkenliği
100 Dk/t (at -3.00D)
Kalınlık
0.08
Bir Kutudaki Adet
30’lu
Temel eğri
8.4
Çap
14.2
Sferik güç
+8.00D ila -12.00D
(+5.00D ve -6.00D'den sonra 0.50D Adımlarla)
Kullanim şekli
Günlük
Tint rengi
Light blue
Modülüs (MPa)
0.4