Proclear multifocal toric

  • Dünyanın ilk aylık multifokal torik lensi.
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Tüm uzaklıklarda iki gözle görüş keskinliğini en üst düzeye çıkartır. Saat 3 ve 9'da ters prizma balastı bulunan Dökme Kalıplı Arka Yüzeye Sahip Torik
  • Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelebilir

Dengeli İlerleyici™ Teknoloji

CooperVision Proclear® multifokal torik, sayıları giderek artan astigmatı olan presbiyopların her uzaklıkta harika bir görüntü elde etmelerini sağlar. Ve bu lensler size katma değerli ve eşi benzeri olmayan bir uygulama sağlar.
Dengeli Progresif Teknolojiye sahip olan Proclear multifokal torik lensler, baskın (dominant) göz için "D" lensi ve baskın olmayan göz için "N" lensi üretmek üzere benzersiz bir şekilde sferik ve asferik optik bölge boyutlarını bir araya getirir. Bu iki lens tasarımı, yakın, orta mesafe ve uzak olmak üzere tüm mesafelerde iki gözle görüş keskinliğini en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışır.

Proclear multifokal torik uygulama kılavuzu, hastalarınıza uyarlamak için size uygulaması kolay, üç adımlı bir yaklaşım sunar.

Patentli PC Teknolojisi™

Proclear multifokal torik lensleri, özel PC Teknolojisi üretme sürecimiz kullanılarak yapılmıştır.  PC Teknolojisi, daha rahat bir lens kullanma deneyimine sağlamaktadır ve bu özellikle gözleri yaşı yetersizliği sebebiyle sık sık kuruma yaşayan presbiyopik hastalar için önemlidir. 

İşin aslı, Proclear, ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından aşağıdaki iddiası açıklığa kavuşturulan tek multifokal lenstir: "lens kullanımı sırasında kurulukla alakalı hafif rahatsızlık veya semptomları olan kontakt lens kullanıcılarına gelişmiş konfor sunabilir."

 

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Malzeme/ H2O içeriği
omafilcon B / 62%
Değiştirme Programı
Aylık
Oksijen iletkenliği
38.6 Dk/t (at -3.00D)
Temel eğri
8.4, 8.8
Çap
14.4