Proclear Ailesi

Özellikler

  • %96 nemlilik ile 12 saat veya daha uzun süreli konfor.
  • Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelmek amacıyla tasarlanmıştır

Patentli PC Teknolojisi™

Orijinal PC hidrojel kontakt lens olaran CooperVision Proclear® lens ailesi on yılı aşkın bir süredir kusursuz bir sağlık ve konfor sağlayan biyouyumlu teknolojiden yararlanmaktadır.
 
Proclear'ın PC Teknolojisi molekül kimyasına dayanmaktadır. Hastalarınızın tüm gün boyunca nemli kalan ve rahat hissetmelerini sağlayan biyouyumlu bir lens malzemesi ile istisnai bir konfor yaşamasını sağlar.
 
İşin aslı, Proclear kontakt lensleri, ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından aşağıdaki iddiası açıklığa kavuşturulan tek lenstir: "lens kullanımı sırasında kurulukla alakalı hafif rahatsızlık veya semptomları olan kontakt lens kullanıcılarına iyileştirilmiş rahatlık sunabilir."

Yüksek Performanslı Hidrojel Lens Seçenekleri

Proclear ailesi, çok çeşitli görme bozukluğu düzeltim ihtiyaçlarına yönelik kontakt lensler içermektedir. Mevcut sferik, torik ve multifokal lens tasarımları sayesinde Proclear lensler aslında yaygın olan her görme bozukluğuna hitap edebilir. 

Hastalarınız Proclear kontakt lenslerinin uzun süreli nemli olma konforunu ve güvenilir görme performansını takdir edecektir.