Proclear 1 day multifocal

  • Presbiyopi hastalarınızı bir gün takıp tüm gün boyunca rahat ettikleri bir lense geçirin.
Ürün özellikleri

Özellikler

  • Asferik, yakın görüş merkezde tasarım
  • 12 saat veya daha uzun süreli %96 hidrasyon
  • Tüm uzaklıklarda kusursuz bir görüş
  • Gözlerde kuruluktan kaynaklanan rahatsızlığın üstesinden gelebilir

Uygulaması Kolay

CooperVision Proclear® 1 Day multifocal lensleri seçin ve günlük lense meraklı olan, giderek artan sayıdaki presbiyopik hastalara, uygulama başarısının tadını çıkarın.Proclear 1 Day multofical kontakt lensleri her gün kullanım, part-time kullanım veya özel günlerde kullanım için idealdir, her mesafede mükemmel görme sağlar. Asferik, merkezde yakın görme zonu tasarımlarının yanı sıra, bu lensler şunları sunmaktadır:

  • Uzak görüşü korumak ve görmeden ödünün vermemek için tek bir güç profili.
  • Yakın ve orta mesafe görüşü en iyi duruma getirmek ve iki gözle görüşü korumak için; baskın olmayan gözdeki yakın ilavesi +2.50 ADD'ye kadar olan hastalara uygundur.

Göz sağlığı uzmanı olarak Proclear'ın kolay lens seçimini, geniş ve etkin parametre yelpazesini ve presbiyopinin farklı aşamalarındaki lens kullanıcılarına kolayca uygulanabilmesi özelliğini siz de takdir edeceksiniz.

Patentli PC Teknolojisi™

CooperVision'un özel PC Teknolojisi, yaşla ilgili kuruluk yaşayan presbiyopik hastalar için ideal bir lens yaratmaktadır.

Molekül kimyasına dayalı olan PC Teknolojisi, fosforilkolin (PC) moleküllerinin suyu yüzey çekip bağladığı, lensleri temiz ve düzgün işler vaziyette tutacak bir kalkan oluşturduğu, benzersiz bir lens malzemesi yaratmaktadır. 

Ayrıca, PC molekülleri, lenslerin ıslak kalmasına ve böylece tüm gün boyu nemli ve konforlu hissettirmesine yardım eder. 

 

Lens teknolojisi

Ürün detayları

Malzeme/ H2O içeriği
omafilcon A / 60%
Değiştirme Programı
Günlük
Oksijen iletkenliği
28 Dk/t (at -3.00D)
Bir Kutudaki Adet
30’lu kutu
Temel eğri
8.7
Çap
14.2
Sferik güç
+6.00D ila -10.00D (-6.00D sonrası 0.50D basamaklarla)
Add gücü
+2.50’a kadar tek güç profili
Kullanim şekli
Günlük