CooperVision niçin Sauflon’u satınaldı?

Sauflon’un ürünlerini, ürün hatlarını ve insanlarını CooperVision’a katarak her göz ve her bütçeye uygun günlük kullan-at lens sunulabilecek ve çalışanlara , müşterilere ve kullanıcılara yarar sağlanacaktır. Bundan böyle, göz uzmanlarının hızlı büyüyen günlük kullan-at segmentine hakim olabilmelerine yardımcı olabilmek için çok katmanlı bir yaklaşım sunabileceğiz.

 

CooperVision ve Sauflon müşterileri nasıl etkilenecek

Sauflon’un ürünlerini, ürün hatlarını ve insanlarını CooperVision’a katmak, her göz ve her bütçeye uygun günlük kullan-at lens sunulmasını sağlayacak ve çok katmanlı bir yaklaşım için halihazırda zaten güçlü olan günlük kullan-at portföyümüze katkı sağlayacaktır.

 

Müşteriler için farklı olan nedir?

Müşteriler, dünyanın en kapsamlı günlük kullan-at lens portföyüne erişim sağlayacabilecek ve tek bir kaynak üzerinden her göz ve her bütçeye uygun bir seçenek sunabilecektir. Sauflon ürün hatlarını CooperVision’a katarken, aynı zamanda bu lenslerin şu an hiç bulunmadığı ülkelerde de bulunabilir olmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

 

Müşteriler şu an farklı bir şey yapmalı mıdır?

Şu an birleşme çalışmalarına devam ettiğimiz için, müşteriler her iki şirket ile olan münasebetlerinde herhangi bir değişikliğe gitmemelidirler.

 

Müşteriler Sauflon ürünlerini bulabilmeyi sürdürebilecek mi? CooperVision ürünleri?

Her iki firmadan da ürün temini konusunda bir değişklik yapmadık.