CooperVision geniş bir yelpazedeki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi, yüksek kaliteli kontakt lensler tasarlar ve üretir. Optik biliminde kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütür. Ve tüm dünyadaki kontakt lens kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını belirlememize yardımcı olan göz sağlığı uzmanları ile yakın işbirliği içinde olur.

Göz bakımı uzmanları ile ortaklık yaparak, tavsiyelerini dikkatle dinleyerek ve onlara içgörü, destek ve uygulama yönetimi araçları sağlayarak kullanıcılarının görüş düzeltme ihtiyaçları, bütçeleri ve yaşam tarzları için en uygun kontakt lensleri bulmalarını sağlar.

CooperVision'da şirket olarak kazandığımız başarıların çalışanlarımızın başarısı ve sağlığından kaynaklandığına inanıyoruz. Kişisel ve mesleki gelişim fırsatları sunmak ve çalışanlarımızın yaşadığı ve çalıştığı topluluklarla güçlü ilişkiler kurmak için kendimizi farklı ve destekleyici iş yerleri kurmaya adıyoruz.

CooperVision'da yaptığımız her şey dört temel değerden kaynaklanıyor:

Kendimizi adıyoruz

Yaptığımız her şeye uzmanlık, odaklanma ve kararlılık getiriyoruz. Göz sağlığı uzmanları, kontakt lens kullanıcıları ve bizler tarafından işin doğru yapıldığı kararlaştırılana kadar işi bırakmıyoruz.

Yaratıcıyız

Kendimizi sürekli olarak yaptığımız kontakt lensleri geliştirmek, inşa ettiğimiz her ilişkiyi güçlendirmek ve her fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için yaratıcı, orijinal ve zengin kaynaklı yollar keşfetmeye zorluyoruz.

Dostaneyiz

Açık, iş yapması kolay ve ulaşılabiliriz. Her zaman birlikte çalıştığımız kişilerin, yani göz sağlığı çalışanları, kontakt lens kullanıcıları ve çalışan arkadaşlarımızın çıkarlarına en uygun olanı yapmaya çalışırız.

Ortaklarız

Dürüstlük, samimiyet, güven ve saygıya dayalı güçlü ilişkiler kurar ve inşa ederiz. Takım çalışmasına değer verir ve göz sağlığı uzmanları, kontakt lens kullanıcıları ve çalışanlarla birlikte çalışarak kendi başımıza yapabileceğimizden çok daha fazlasını başaracağımızı biliriz.