CooperVision kontakt lensleri gerek göz doktorlarından gerekse kontakt lens kullanıcılarından övgü almaktadır. Aşağıda bunların küçük bir örneğini sunuyoruz.

Bize ne düşündüğünüzü söylemek ister misiniz? Oldukça konforlular ve gözlerim asla kurumuyor!""
- Tina, CO

“Biofinity kontakt lens serisinden memnuniyetimi ifade etmek için yazıyorum. Müşteri profilimin de tasdik edeceği gibi; bu lenslerin pek çoğunu kullanıyorum (özellikle de tek başıma bir muayenehanem olduğu düşünülürse). Pratikte 25 senedir karşılaştığım en iyi kontakt lensler arasında tüm Biofinity lensleri yer alıyor. Bu lenslerin kalite ve konforu ile kalitenin getirdiği göz sağlığı ve görme keskinliği, beni ve uygulamamı pazarda oldukça yaygın olan "yeterince iyi" standardının ötesinde ve farklı kılıyor. Birkaç dakikamı ayırıp tüm kurumunuz ve ürünlerinizin kalitesi hakkında hak ettiğiniz övgüyü paylaşmak istedim. İyi iş çıkarmaya devam edin.”
- Dr. Robert T. Nible, Williamsport, PA

"Proclear günlük lenslerini çok seviyorum. Bir fotoğrafçı olarak görüşümün keskin olması ve uzun süren çekim günleri boyunca odaklanabilmem gerekiyor. Bu lensler gözlerimi hidratlı ve tüm gün konforlu tutuyor.”
- Sarah, CA

"Proclear günlük lensleri bir harika! Onları sabah takıyorum ve tüm gün hiç farkına varmadan dışarıda bulunabiliyorum. Süper konfor sunuyorlar!”
- Meg, CA

""Uzun yıllar içinde herhalde 10 farklı lens türünü denemişimdir. Doktorum Avaira'yı denedi ve açık ara şimdiye kadarkilerin en iyisi.""
- Avaira kontakt lens kullanıcısı, 2012 ABD Avaira Kullanıcı Anketi

""Gözlerimde ciddi kuruluk sorunu yaşıyordum. Doktorum Avaira'ya geçmemi tavsiye etti ve daha önceki lenslerimde karşılaştığım kızarıklık ve irritasyonu yaşamadım.""
- Avaira kontakt lens kullanıcısı, 2012 ABD Avaira Kullanıcı Anketi

""Uzun süredir kullandığım en iyi lensler bunlar Hatta karşıdan gelen selektörlerin etrafında bir ışık halesi görmeden gece araç kullanabiliyorum.""
- Avaira kontakt lens kullanıcısı, 2012 ABD Avaira Kullanıcı Anketi