Doğal olarak ıslanabilen  yegane  iki haftalık  silikon hidrojel

Bir bakışta
  • Düşük elastikiyet modülüsüı ve yüksek Dk
  • Aberasyon nötrleştirici sistem
  • UV filtresi*

Harika Bir Görüş İmkanı ve Rahatlık

CooperVision Avaira® kontakt lensleri yeni kontakt lens kullanacaklara veya geleneksel hidrojel lensine göre daha fazla konfor isteyen eski lens kullanıcılarına son derece uygun bir seçenektir.

Avaira'nın lens yüzeyi; nemlendirme maddeleri, yüzey işlemleri veya başka bir katkı maddesi olmadan nemli kalır. Lensi ilk takışta, kullanım sonunda ve lensten lense geçişlerde büyük bir rahatlık sağlar. Ayırca hastaların gözlerini zararlı UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı bir UV engelleyici sunar.

Tüm bu özellikleri bünyesinde toplayan Avaira kontakt lensleri, sizin ve hastalarınızın güvenebileceği bir marka ile harika bir görüş keskinliği, konfor ve değer sunar. 

Patentli Aquaform® Teknolojisi Artı PEG

CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Avaira'yı, lens içerisindeki suyu tutan ve dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir. Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük modülüs ile yüksek oksijen iletkenliğini bir araya getirmektedir.

Ayrıca Avaira lensleri, suyu sıkıca bağlayan, son derece etkili bir kayganlaştırıcı madde olan Polietilen Glikol (PEG) içermektedir. Sonuç olarak hastanız tüm gün ve lens ömrü boyunca sürekli rahat edecektir.

*Uyarı: UV-emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi UV'den koruyucu göz aksesuarlarının yerine geçmez çünkü gözü ve etrafındaki alanı tamamıyla örtmezler. Hastalar kendilerine verilen talimatlara göre UV emici göz aksesuarları kullanmaya devam etmelidir.

Ürün Detayları

MATERYAL /H20 İÇERĞİ

Enfilcon A/46%

TEMEL EĞRİ (BC)(mm)

8.4

8.5

ÇAP(mm)

14.2

14.2

SFERİK GÜÇ

+0.25 ila +8.00D (+6.00D’den itibaren 0.50 basamaklarla)

-0.25D ila -12.00D (-6.00D’den itibaren 0.50 basamaklarla)

DİZAYN

Asferik

KULLANIM ŞEKLİ

Günlük kullanım

Dk/t(@ -3.00D)

125

AMBALAJ

6’lı

DEĞİŞİM

İki haftalık