40 yaşından büyük müsünüz? Üstün kalitede kontakt lenslerinizle tanışın.

Bir bakışta
  • Aylık değiştirilir
  • Yakına, uzağa ve arasındaki mesafelere odaklanın
  • Lensler nemli ve konforlu kalır
  • Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır

Yakına, Uzağa ve Arasındaki Mesafelere Odaklanın

40-45 yaşlarına geldiğimizde gözlerimiz yakındaki nesnelere, özellikle de ışığın az olduğu bir restoranda menüyü okumak gibi durumlarda, odaklanma yeteneğini kaybeder. Bu duruma "presbiyopi" (presbit) adı verilir ve herkesi etkilemektedir.

Balanced Progressive™ (Dengeli Progresif)Teknoloji ile, CooperVision Biofinity® multifokal kontakt lensleri,  uzaktaki ve yakındaki nesneleri ve bunların arasındaki her şeyi, layık olduğunuz netlik ve rahatlıkta görmenize olanak sağlar. Üstelik göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri hergün takıp çıkartmak zorunda da değilsiniz.

Daha Sağlıklı bir Lens Kullanımı Deneyimi

Bize mahsus Aquaform® Teknolojisi sayesinde, Biofinity multifocal lensler gözlerinize bol miktarda oksijenin geçiş yapmasına olanak sağlar. Ayrıca doğal ıslanabilirliği de yok olmaz. Yumuşak, konforlu ve gözleriniz için daha sağlıklı bir lensle mükemmel görüşün tadını çıkaracaksınız.

Eğer 40 yaşın üzerindeyseniz, niçin okuma gözlüklerinin ya da geleneksel bifokal lenslerin sizi yavaşlatmasına izin veresiniz ki? Biofinity multifokal kontakt lensleri net (ve rahat) bir avantaj sunar. Göz doktorunuza Biofinity multifocal'ı (biyofiniti multifokal okunur) sorun.

Aquaform Teknolojisi

Benzersiz rahatlıkta ve yüksek performanslı kontakt lenslerle sonuçlanan malzeme teknolojisinin bir bileşimi

Balanced Progressive Teknolojisi

Her iki lenste de orta ve uzak mesafelerde nete yakın bir görüş sağlayan birden fazla görüş düzeltme bölgesi bulunan gelişmiş bir tasarımdır.

Ürün Detayları
Corrects

Presbiyopi: (40 yaşından sonra gözün yakındaki objelere ve ince yazılara, özellikle de aydınlatmanın zayıf olduğu ortamlarda, odaklanabilme yeteneğinin giderek zayıfladığı bir durum.) Presbiyopiniz varsa bu lensler sizin için doğru olabilir. Göz doktorunuza danışın.

Replacement Schedule

Aylık. Lensler ayda bir atılarak yenisi ile değiştirilmelidir.

UV Protection

Hayır, bu lensler UV koruması sağlamaz. Bu özellik için, Avaira ailesindeki kontakt lenslerimizi düşünün.

Wettability

Biofinity kontakt lensleri, ek yüzey işlemleri veya nemlendirme maddeleri gerekmeksizin kendiliğinden ıslanabilir. Bu kontakt lensleri takarken nemlendirici ek damlalara ihtiyaç duyma olasılığınız daha azdır.

Lenses Per Box

6