Miyop veya hipermetrop? Uzun süreli konfor sağlayan lenslerin keyfini sürün.

Bir bakışta
  • İki haftada bir değiştirme programı
  • Silikon hidrojel malzeme + UV blokajı*
  • Gözlerin sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır
  • Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır

Olağanüstü Nefes Alabilirlik ve Su Tutuşu

CooperVision Avaira® kontakt lenslerindeki bize mahsus Aquaform® Teknolojimiz gözlerinizin bolca oksijen almasını böylelikle sağlıklı kalmasını sağlar. Ayrıca, çok yumuşak, esnek, pürüzsüz ve rahat bir lens sunar.

Aquaform lens malzemesi ayrıca kendiliğinden ıslanabilir - hiçbir yapay kaplama veya ıslatma maddesi yoktur - ve nemli kalmak için uzun süreli kullanımdan sonra dahi suyu lensin içine hapseder.

PEG içerir

PEG Nedir? PEG, Polietilen Glikol'ün kısaltmasıdır. Daha da önemlisi, PEG lens üzerinde suyu sıkıca bağlayarak Avaira'nın suyu seven özelliklerini arttırır. Sonuç gün boyunca ve lensin ömrü süresince sürekli rahatlıktır.

Göz bakımı uzmanınıza uzun süre konfor sağlayan Avaira (Avayra) kontakt lenslerini sorun.

*Uyarı: UV emici kontakt lensler, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi UV'den koruyucu göz aksesuarlarının yerine geçmez çünkü gözü ve etrafındaki alanı tamamıyla örtmezler. Hastalar kendilerine verilen talimatlara göre UV emici göz aksesuarları kullanmaya devam etmelidir.

Aquaform Teknolojisi

Benzersiz rahatlıkta ve yüksek performanslı kontakt lenslerle sonuçlanan malzeme teknolojisinin bir bileşimi

PEG (Polietilen Glikol)

Avaira lenslerinde suyu sıkıca bağlayarak lensin ömrü boyunca günün sonuna kadar sürekli rahatlık sağlar.

Ürün Detayları
Düzelttiği Kusur

Hipermetropi ve Miyopi: Uzağı görememe (miyop) sorununda yakın nesneler net biçimde görülür ancak uzaktaki nesneler bulanık görülür; yakını görememe (hipermetrop) sorununda ise genellikle uzaktaki nesneler net görülürken yakında olanlar tam açık ve belirgin olmaz.

Değiştirme Programı

İki hafta. Lensler iki haftada bir atılmalı ve yenisi ile değiştirilmelidir.

UV Koruması

Evet, bu lensler UV koruması sağlar. UV emici kontakt lensler faydalı olmakla birlikte, UV emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi UV'den koruyucu göz aksesuarlarının yerine geçmez çünkü gözü ve etrafındaki alanı tamamıyla örtmezler. Göz bakımı uzmanınızın verdiği talimat doğrultusunda UV emici bir göz aksesuarı kullanmaya devam etmelisiniz.

Islanabilirlik

Aquaform® Tecknolojisi herhangi bir yüzey işlemi veya nemlendiriciye gerek kalmadan, lenste su tutarak doğal ıslaklık sağlar

Bir Kutudaki Lens Adeti

6