Reçeteniz çok mu yüksek? Kontak lens takamayacağınızı mı düşünmüştünüz?

BİR BAKIŞTA
  • Aylık değiştirilir
  • Lensler nemli ve konforlu kalır
  • Kendiliğinden ıslanabilir yani, nemlendirmek için ek damla kullanmaya ihtiyaç duyma olasılığınız azdır

Genişletilmiş Aralık Cevap Olabilir

Kontakt lens bulmanın zor olduğu derecede miyop veya hipermetrop musunuz? Öyleyse,  CooperVision Biofinity® XR (genişletilmiş aralıklı) sferik kontakt lensleri sizin için cevap olabilir.

Biofinity XR lensleri sizinki gibi özel reçeteler için tasarlanmıştır. Ayrıca, Biofinity sferik kontakt lensleri ile aynı üstün rahatlık ve görüş performansını sunmaktadır.

Daha Sağlıklı bir Lens Kullanımı Deneyimi

Bize mahsus Aquaform® Teknolojisi sayesinde, Biofinity torik lensler gözlerinize bol miktarda oksijenin geçiş yapmasına olanak sağlar. Ayrıca doğal ıslanabilirliği yok olmaz. Yumuşak, konforlu ve gözleriniz için daha sağlıklı bir lensle mükemmel görüşün tadını çıkaracaksınız.

Üstün veuzun süreli konfor için göz doktorunuza bakımı uzmanınıza Biofinity XR kontakt lenslerini sorun ("Biyofiniti iks ar" olarak okunur).

Aquaform Teknolojisi

Benzersiz rahatlıkta ve yüksek performanslı kontakt lenslerle sonuçlanan malzeme teknolojisinin bir bileşimi

Ürün detayları
Düzelttiği Kusur

Nearsightedness and farsightedness: Uzağı görememe (miyop) sorununda yakın nesneler net biçimde görülür ancak uzaktaki nesneler bulanık görülür; yakını görememe (hipermetrop) sorununda ise genellikle uzaktaki nesneler net görülürken yakında olanlar tam açık ve belirgin olmaz.

Değiştirme Programı

Aylık. Lensler atılmalı ve ayda bir yenisi ile değiştirilmelidir.

UV Koruması

Hayır, bu lensler UV koruması sağlamaz. Bu özellik için, Avaira ailesindeki kontakt lenslerimizi düşünün.

Islanabilirlik

Biofinity kontakt lensleri, ek yüzey işlemleri veya nemlendirme maddeleri gerekmeksizin kendiliğinden ıslanabilir. Bu kontakt lensleri takarken nemlendirici ek damlalara ihtiyaç duyma olasılığınız daha azdır.

Bir Kutudaki Lens Adeti

6