Kalıcı nemlilik ve 1. sınıf UV koruması ile kullanıcıların hayat kalitesine katkıda bulunur4

Bir bakışta
  • Aylık değişim
  • Silikon hidrojel malzeme ve 1. sınıf UV engelleyici
  • Yumuşak ve esnek
  • Doğal olarak kendiliğinden ıslanabilir malzeme
Ürün ailesi

Doğal Islanabilirlik
Avaira Vitality’de kullanılan 3. kuşak silikon hidrojel materyal herhangi bir yüzey işlemi gerektirmeksizin kendiliğinden ıslanabilir. Avaira Vitality’nin daha yüksek su içeriği ile birleştiğinde, bu özellik, yüksek performanslı, rahat lensler sağlar.

Daha Fazla UV Koruma(3)

Ultraviyole (UV) ışınımı gözlere zarar verebilir ve katarakt veya diğer  bazı hasarlara yol açma  potansiyeline sahiptir .(4) İşte bu nedenle Avaira Vitality kullanıcıların gözleri için  UVA’nın %90’dan ve UVB’nin %99’dan fazlasını engelleyen 1. Sınıf UV koruması(5) sağlar.

Kalıcı Rahatlık için Tasarlanmış bir Kontakt Lens 

Avaira® Vitality aylık kontakt lensler kullanıcılarının sevdiği kusursuz performansı ve görme kalitesini, şimdi, artırılmış su içeriği ve iyileştirilmiş 1. Sınıf UV koruma ile birlikte sunmaktadır. 

1) Uyarı: UV-emici kontakt lensler, UV-emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV-emici göz koruyucuların yerine geçmez çünkü bunlar gözü ve çevre alanı tamamen örtmez. Hastalar belirtildiği şekilde UV-emici göz koruyucu kullanmaya devam etmelidir

(2) Uyarı: UV-emici kontakt lensler, UV-emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV-emici göz koruyucuların yerine geçmez çünkü bunlar gözü ve çevre alanı tamamen örtmez. Hastalar belirtildiği şekilde UV-emici göz koruyucu kullanmaya devam etmelidir.

(3) Uyarı: UV-emici kontakt lensler, UV-emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV-emici göz koruyucuların yerine geçmez çünkü bunlar gözü ve çevre alanı tamamen örtmez. Hastalar belirtildiği şekilde UV-emici göz koruyucu kullanmaya devam etmelidir.

(4) http://www.aoa.org/patients-and-public/caring-for-your-vision/uv-protection/uv-protection-with-contact-lenses?sso=y

(5) Uyarı: UV-emici kontakt lensler, UV-emici gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV-emici göz koruyucuların yerine geçmez çünkü bunlar gözü ve çevre alanı tamamen örtmez. Hastalar belirtildiği şekilde UV-emici göz koruyucu kullanmaya devam etmelidir.